Obsah: Hacking Buffer Overlow

Chcete-li se vyhnout červům z internetu či jiným formám napadení svého systému, které vyustí v přetečení bufferu, máte v rukou jedinou dostupnou knihu na trhu těchto dní, jež se této problematice věnuje. Přetečení bufferu (Buffer Overflow) - ať se Vám to líbí či nikoliv - je jasným důkazem toho, že komunita počítačových programátorů se dodnes stále ještě nenaučila a nepochopila jak správně stavět, vyvíjet a implementovat zdrojový kód aplikací. Poznejte jedinou cestu, jak se vyhnout nekonečnému množství variant útoků na přetečení bufferu tím, že se díky detailně komentovaným ukázkám nebezpečného kódu a množství případových studií z reálného světa naučíte správně vyhýbat a předcházet katastrofám bez ohledu na to, na jaké platformě pracujete.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Hacking Buffer Overlow