Obsah: Chlapec k dětem

Co si má počít pracující matka z Park Avenue, když její deprimovaný syn zoufale potřebuje mužský vzor a manžel je workholik? Je-li jako Jamie Whitfieldová, odvážná hrdinka románu Holly Petersonové, udělá to, co každá druhá žena v její čtvrti. Najme si "chlapce k dětem". Peter Bailey je klidný, schopný a tak okouzlujícím způsobem obyčejný, že je prostě neodolatelný. A Jamie, jejíž kariéru producentky zpravodajství pozvedá k hvězdným výšinám politický sexuální skandál tohoto desetiletí, už skutečně potřebuje vrátit na zem. Peter jí připomíná vše, čím kdysi byla, co jí stále chybí a čím pod vším tím pozlátkem ženy z bohaté společnosti stále ještě je. A když se její svět rozpadne - Jamie přijde kvůli profesní chybě (která nebyla tak úplně její) o práci, manžel je vyšetřován kvůli podezření ze zneužití informací, a navíc Jamie zjistí, že ji podváděl s její nejlepší přítelkyní - je to opět Peter, kdo brzdí její pád. Zůstane chlapec k dětem skutečně jen chlapcem k dětem?
Zdroj: Anotace z knihy Chlapec k dětem
Dnes je 20.04.2024