Obsah: Chlapec se srdcem mého syna

Libor Černý, bývalý úspěšný hokejista, opouští Ameriku a vrací se zpět do Česka. Finančně zaopatřený žije v luxusní vile. Syna Jakuba vede ve svých šlépějích do okamžiku, kdy lékař zjistí chlapci zhoubný nádor na mozku. Chlapec podstupuje operaci, které bohužel podléhá. Po dlouhém váhání Libor přistoupí na návrh lékaře - darovat synovo srdce těžce nemocnému chlapci Ríšovi. Klade si ovšem podmínku: Chce obdarovaného poznat. Rodina podmínku přijímá. Jejich souhlasem však začí ná peklo pro obě strany. Libor vidí v uzdravujícím se chlapci svého syna. Přetahuje ho na svoji stranu. Díky svému postavení i popularitě se mu to daří. Snazší život imponuje také Ríšově matce a udělá rázný životní krok. Rozhodne se získat chlapce jen pro sebe za každou cenu.
Zdroj: Anotace z knihy Chlapec se srdcem mého syna
Dnes je 28.03.2024