Obsah: Líbánky

Věci nejsou vždy takové, jaké se zdají být. Nebo si do poslední chvíle nejsme zcela jisti, co platí a co je klam. Je krásná a úspěšná bytová architektka Nora Sinclairová také oddaná partnerka a manželka? Nebo je to ve skutečnosti „černá vdova", která chladnokrevně vraždí bohaté muže? Je záhadný Turista opravdu nájemný zabiják? Kdo ho platí a udílí mu rozkazy?
A co Craig Reynolds, pojišťovací agent pověřovaný vyšetřováním nečekaného úmrtí finančníka Connora Browna, snoubence Nory Sinclairové? Není někým jiným, než za koho se vydává? A kdo je tajemný John O'Hara, jeho šéf?
Velké peníze, láska, sex a politická hra nejvyšších míst, to jsou hlavní síly, jež uvádějí do pohybu události, které zásadně ovlivní životy všech zúčastněných. Napínavá zápletka přináší nová a nová překvapení až do samého rozuzlení spletitého děje.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize