Obsah: Každý třetí den

Třetí kniha série Ženský vyšetřovací klub.

Souhrou náhod se detektivka Lindsay Boxerová nachomýtne na jedné sanfranciské ulici právě v okamžiku, kdy okolím otřese silný výbuch. Dům bohatého majitele internetové firmy se rázem ocitne v plamenech, a když Lindsay pronikne dovnitř, objeví tam tři mrtvá těla. Dítě, které v domě žilo, zmizí zdánlivě beze stopy - a záhadný vzkaz na místě činu vyvede jak ji, tak i sanfranciskou policii naprosto z míry. Záhy se najde tělo prominentního podnikatele, který byl zavražděn za zvláštních okolností. Vrah i zde zanechá velice podivnou zprávu. Lindsay chce přijít záhadám na kloub. Požádá o pomoc své přítelkyně: Claire Washburnovou z úřadu koronera, asistentku okresního prokurátora Jill Bernhardtovou a reportérku Cindy Thomasovou. Společně se pokusí vypátrat kdo za vraždami stojí - a proč je neznámý vrah rozhodnut někoho zavraždit každý třetí den. Děsivé je, že vrah teď hodlá vzít si na mušku jednu ze čtyř kamarádek, které si říkají Ženský vyšetřovací klub...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize