Obsah: Hrajeme si doma i venku - Více než 250 zajímavých nápadů na hry, ruční práce, malování, vaření i vyrábění masek

Více než 250 zajímavých nápadů na hry, ruční prace, malováná, vaření i vyrábění masek. Já se nudím! Co mám dělat? Z téhle dětské otázky už rodiče vůbec nemusejí mít strach. S nudou je konec! Stačí otevřít tuto knížku. Je plná zajímavých nápadů pro každou příležitost doma i venku: najdete v ní nespočet her pro jednoho, pro dva i pro více hráčů, návody na zhotovení nejrůznějších zábavných drobností a dokonce i jednoduché recepty na vaření. Použité materiály jsou snadno dostupné a nejsou nijak drahé. Děti se podle srozumitelných návodů naučí slepovat, skládat z papíru, pěstovat rostliny a dokonce i šít! Nebudou se už nudit ani doma, ani venku.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Hrajeme si doma i venku - Více než 250 zajímavých nápadů na hry, ruční práce, malová
Dnes je 24.04.2024
Den 72. výročí úmrtí John Jaromír