Obsah: Ilustrovaný atlas světa - Nový pohled na zemi

Kompletní mapové zobrazení. Vzájemně navazující a optimálně odstupňovaná měřítka dovolují perfektní orientaci v atlase. . Mapy oceánu, moří a kontinentu jsou zobrazeny s věrnou plastičností. Mapy světových regionu v měřítku 1 :13, 5 mil. . Detailní mapy v měřítku 1 :4, 5 mil. Mapy střední a východní Evropy v detailním provedení. Politické mapy. Jasně a srozumitelné mapové zobrazení. Zvýraznění světových kulturních a přírodních památek. Přehledné zobrazení hlavních dopravních světových tahů. Rychlá orientace je možná díky obsáhlému rejstříku, mapovým odkazům a barevnému orientačnímu systému3D - Satelitní zobrazení, tabulky a snímky nám zobrazují a přibližují každý kontinent. Podkladem pro naše kartografické zpracování jsou moderní satelitní snímky zpracované moderní technologií digitální kartografie.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Ilustrovaný atlas světa - Nový pohled na zemi