Obsah: Svatba

Simon a Blaire Steibergerovi patří mezi nejuznávanější dvojice v Hollywoodu, kde každý úspěch, vykoupený tvrdou prací, je zaplacen obdivem davu, ale i ztrátou soukromí.
Simon, významný filmový producent, a Blaire, mnohokrát oceněná televizní scénaristka, popírají svým mnohaletým šťastným manželstvím všechna hollywoodská klišé. I jejich tři děti - nadějná mladičká modelka Sam, student medicíny Scott a právnička Allegra-jsou úspěšné a šťastné. 29 letá Allerga je zvyklá oprovádět své klienty všemi úskalími nešťastných životů a složitých lásek. Zajišťuje jim výhodné smlouvy a je připravena na zavolání vždy pomoci, tak má málo času na soukromý život. Šťastná náhoda jí přivádí do cesty mladého newyorského spisovatele a chystá se svatba. Doba příúprav zasáhne chod celé rřodiny. A tak zatímco dvojice všech generací Steinbergů zápasí s narušečným, i vztahy, novými nadějemi a smysl Allegřiny svatby. Jejím rodičům to připomíná pouta, která je všechny přitahují. A pak obě rodiny mají prostor k usmíření, odpuštění a s novou nadějí do budoucna.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize