Obsah: Vášnivá sezona

Když bylo Kate 18 let, seznámila se s velikou hvězdou amerického fotbalu Tomem Harperem. Byla z toho velká láska, že dokonce dívka kvůli mladíkovi opustila školu i rodiče, kteří se jí zřekli.
Tomovo zranění kolena zničilo nejen jeho slibnou kariéru, ale také společný život s Kate. Nemůže se smířit s tím, že ho tým již nepotřebuje a v návalu zlosti vystřelí na trenéra a mine, ale do své hlavy se trefí bez váhání. Z Toma se stává živá mrtvola, do toho Kate zjistí, že čeká dítě, na vše zůstává sama. Opouští práci modelky, stěhuje se se synem na venkov, začíná psát knihu, která má po svém vydání veliký úspěch.

Kate ale ze svého úkrytu nevychází, nestojí o popularitu, pouze navštěvuje Toma v sanatoriu. Situace se změní, když se rozhodne napsat knihu z rugbyového prostředí, rozjede propagační turné. Jejím producentem je Nick Watermann, časem se do sebe zamilují, ale mladá žena pociťuje povinnost k Tomovi.

Nick se snaží jí odpoutat od minulosti, osud jí nabízí novou šanci... .
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize