Obsah: Já to dokážu

I když je tato kniha velmi stručná, přesto je nabitá informacemi a vy si ji můžete přečíst ve svém volném čase. Autorka bestsellerů Louise L. HayováÁ vás přesvědčí, že vy to dokážete, tedy že změníte a zlepšíte doslova každý aspekt svého života tím, že pochopíte a správně využijete techniku utvrzování se. Louise vysvětluje, že každá myšlenka, která vám proběhne hlavou, či každé slovo, které vyslovíte, je utvrzování neboli utvrzovací výrok. Dokonce když mluvíte sami k sobě, váš vnitřní dialog představuje utvrzování se. Utvrzujete se a vytváříte své životní zkušenosti každým svým slovem a myšlenkou. Vaše přesvědčení jsou pouze myšlenkové modely, které jste si osvojili již v dětství a mnoho z nich se ve vašem životě osvědčilo. Některé z nich však mohou omezovat vaši schopnost vytvářet to, co chcete. Je zapotřebí, abyste věnovali pozornost svým myšlenkám. Jen tak budete moci začít přetvářet ty, jež způsobují zkušenosti, které nechcete. Louise se věnuje tématům, jako je zdraví, odpuštění, prosperita, tvořivost, vztahy, pracovní úspěchy a sebeúcta a vy při jejím vysvětlování pochopíte, že utvrzování se je řešením jakéhokoli problému, jenž můžete v té které oblasti mít. Na konci knihy budete schopni s jistotou říci „já to dokážu" a budete vědět, že jste na cestě k novému, nádhernému životu plnému radosti, který si zasloužíte.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Já to dokážu