Obsah: Jak na to - rukověť praktické ženy

Chcete si zrenovovat a zkrášlit domov? Chcete vědět, jak na to? Máte v ruce výtečného pomocníka. Pusťte se do toho sama! Příručka je určena speciálně pro ženy, ale ulehčí úpravy a renovační práce v domácnosti úplně každému. Odpoví vám na všechny otázky, které vás zajímají: jak je která práce složitá či namáhavá, jaká pravidla bezpečnosti a zásady ochrany životního prostředí je třeba dodržovat, a poradí i s výběrem materiálu a nářadí. Kniha nabízí přes 100 konkrétních obrazových návodu, které danou činnost popisují krok za krokem. Pro příklad uvádíme několik probíraných témat:. malování a tapetování, . pokládka kobercůu, parketových a laminátových podlah, . připojení svítidel, . montáž poliček, . opracování dřeva, . pokládka podlahových a obkladových dlaždic, . zapojení telefonu, počítače, hifi-soupravy a videorekordéru, . drobné opravy, . správné použití nástrojů. Ať už si chcete zkrášlit kuchyň, koupelnu, ložnici nebo dětský pokoj, tato kniha vám zaručeně poradí, jak na to!
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Jak na to - rukověť praktické ženy