Obsah: Až pes snese čokoládu

Každá povídka z knihy Až pes snese čokoládu autorů Jan Pavla (*1973) a Miky Horákové (*1965) nás zavede do světa, kde se z běžné každodenní situace může stát až nepředstavitelná absurdnost. Když vám totiž „cosi“ vstoupí do života, můžete si být jisti, že to není jen tak. Ať už má ono „cosi“ podobu dementního, ale velice úspěšného mladého herce, nebo žabáka, jež vás bude pronásledovat do konce vašich dnů, či snad skřítka, co nesnáší zbytečné okecávání, je to vždycky moment, který kdekomu obrátí život vzhůru nohama. V knize se sešli dva autoři, jež i přes rozdílné pohledy na životní mezníky spojuje zvláštní, někdy až syrová poetika zesměšňující nejen své okolí, ale někdy i samu sebe. Ilustrace Miky Horákové pak dodávají dílku svěží náboj, který prochází knížkou od začátku až do konce.
Ilustrace: Mika Horáková
Vytvořil: janajau