Obsah: Dračí nevěsta

Con Somerford se po jedenácti letech vrací domů, aby převzal dědičný titul hraběte z Wyvernu a ujal se povinností s tím souvisejících. Hned na bělostných útesech Doveru se setkává s dívkou, která kdysi necitelně odmrštila jeho lásku – a nyní před ním stojí s nabitou pistolí v ruce…Susan Kerslakeová je dcerou velitele pašerácké bandy a nedávno se nechala najmout jako hospodyně v Conově domácnosti. Je to pro ni sice ponižující práce, ale Susan ji přijala kvůli pověstem o zlatě, které je údajně skryto v útrobách starého šlechtického sídla…Nádherné chvíle, které spolu kdysi prožili, byly zničeny mladickou naivitou a nerozvážností. Léta strávená ve válce udělala z Cona tvrdého muže, zatímco Susan v ykvetla v krásnou a moudrou ženu. Dokáží tentokrát zvládnout osudovou přitažlivost, která přichází jen jednou – a v jejich případě dvakrát – za život?
Zdroj: Anotace z knihy Dračí nevěsta
Dnes je 19.04.2024