Obsah: Toulavá kamera 9

Vánoce se kvapem blíží a jak se již stalo dobrým zvykem, na jejich příchod upozorňuje také vydání nového dílu knihy Toulavá kamera, navazující na oblíbený televizní pořad stejného jména. V tradičním formátu jsme pro vás znovu zpracovali nevšední reportáže – vydejte se tedy směle do adrenalinového parku v Sušici, poznejte krásu plavby po Labi, projeďte se po Mlynářské cyklotrase, dosáhněte nejvýchodnějšího bodu naší země, prohlédněte si chaloupku, kde tvořil Max Švabinský, nebo se vydejte po stopách zlata a vltavínů, objevte tajemství templářů a vystoupejte na bájnou českou horu. A v jaroměřském muzeu magie nepochybně poznáte, že kromě toho vánočního existuje i nespočet dalších kouzel... Speciálním přídavkem k tomuto vydání, který by vám měl vydržet nejméně dva roky, je Toulavý kalendář na léta 2010 a 2011.
Spoluautoři: Iveta Toušlová, Marek Podhorský, Josef Maršál
Vytvořil: janajau