Obsah: Naučte se vidět auru

Aura je fenomén, který je současné západní civilizaci a filozofii dost vzdálený. Zatímco Východ bere aurické vyzařování jako fakt ověřený tisíci lety, je pro křesťanský Západ naprosto cizí představa, že existuje jakási neviditelná nadstavba fyzického těla schopná reakce a interakce s okolím. Současná věda se staví k problematice aury velmi skepticky. Aura je totiž jako celek moderními přístroji neměřitelná, nelze zde definovat žádné standardní fyziologické hodnoty, ze kterých by se mohlo vycházet. Moderní biofyzikální výzkum prováděný v posledních desetiletích však zcela jednoznačně potvrdil, že v těsné blízkosti živých organismů lze citlivými přístroji naměřit celou řadu fyzikálních hodnot, které jsou odlišné od hodnot jakéhosi "fyzikálního pozadí".
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Naučte se vidět auru