Obsah: Elyonova země III - Desáté město

Staré zlo. Nové nebezpečí.
Osud země závisí na odvážné dívce. A je to tady. Závěrečný souboj. Na jedné straně zloduch Victor Grindall a jeho děsivý pán, uvězněný Abaddon, na straně druhé třináctiletá dívka jménem Alexa, v jejíchž rukách je osud Elyonovy země.
Má-li zvítězit dobro, musí Alexa najít způsob, jak přeplout Osamělé moře, zachránit kamaráda Yipese a objevit záhadné Desáté město.
Cestou je napadána ze všech stran, zradí ji blízká bytost a v závěrečné bitvě je v sázce úplně všechno. Dojde i k odhalení velkého tajemství. V těch chvílích se Alexa stává skutečnou hrdinkou...

Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. Alexa má její osud ve svých rukou. Má-li zvítězit dobro, musí najít Desáté město a odhalit velké tajemství. Dokáže Alexa splnit poslání, pro něž byla vyvolena? Poslání, které rozhodne o osudu Elyonovy země a všech, kdo v ní žijí? Poznejte prokletí, které sahá hluboko do minulosti.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy