Obsah: Pečeť smrti

Hříšní lidé Království českého
I když se Oldřich z Chlumu ocitl v momentální nemilosti českého krále, je povolán do Prahy. Ovšem případ, který mu král svěří, vypadá na první pohled jednoduše - malostranský špitál vlastní darovací listinu krále Václava I. na tři vesnice, ovšem Přemysl II. Otakar si nepamatuje, že by jeho otec špitál obdaroval. Královský prokurátor začne pátrat a narazí na vraždu staroměstské měšťanky, která se nechala vydržovat několika zámožnými muži, kromě jiného i nejvyšším komořím. Ale i když to tak vůbec nevypadá, Oldřich z Chlumu záhy odhalí, že oba zločiny spolu úzce souvisejí. Pomalu začíná rozplétat klubko složitých intrik, které ho tentokrát zavedou do křivolakých a ponurých uliček Starého Města pražského.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize