Obsah: Hříšně sexy

Po maminčině smrti při nehodě na motorce vyrůstala u babičky a ta ji vedla k nedůvěře k mužům a snaze chovat se skromně a rozumně. Snaží se vypadat usedle, schovává se za brýle, které nepotřebuje a přijala babiččinu filozofii, že muži jen ubližují. Do života jí ale zasáhne nečekané setkání, když cestou na večírek zakopne a upadne k nohám velice pohledného muže. Ten ji odvede ošetřit šrámy a Chloe najednou zatouží být svůdná a sexy, s mužem flirtuje a téměř ho svede, protože je přesvědčená, že ho už nikdy neuvidí. Hned následující den se ale z neznámého se vyklube Prescott Sterling, majitel firmy, která skupuje potápějící se televizní stanice za podřadnou cenu, aby je oživila a výhodně prodala. Chloe by ho ráda nenáviděla, ale nedokáže to. Prescott se ale na naléhání bratra rozhodne stanici zachránit uvedením seznamovací reality show, kdy si jeden muž vybírá z dvanácti dívek. Ženich a jedna z dívek se ale zamilují a utečou do Mexika a na jejich místo díky nedostatku času nastoupí Prescott a Chloe. Chloe se snaží z jeho vlivu vymanit, ale on postupně přehodnotí pohled na život a dívku si získá chápavou trpělivostí. Babiččiny zásady se rozplynou a Chloe je šťastná. Druhý díl trilogie o třech kamarádkách, které společně pracují v televizní stanici KTEX.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 18.04.2024