Obsah: Intimníček aneb přepadla mě puberta

Blíží se čas, kdy dospějete. Otevírá se před vámi nádherný, leč poněkud záhadný svět. Co vás čeká, na co se připravit? Asi i vy hledáte srozumitelné odpovědi na nové otázky. Hodně vám může pomoci tato povídková kniha, kterou napsala oblíbená autorka. Stvořila ji za pomoci vašich vrstevníků a podle svého nejlepšího svědomí. Dobře totiž ví, co všechno může dráždit a trápit dívčí srdce, co se děje v duši i těle třináctileté a třeba i patnáctileté dívky, jež se pozvolna mění v ženu. Autorka není povoláním psycholog, ani lékař, sexuolog či gynekolog, ale některé z jejích zkušeností, rad a doporučení pedagoga i matky, obsažené v zajímavých a vzrušujících příbězích, mohou pomoci v intimním životě právě vám.
Zdroj: Anotace z knihy Intimníček aneb přepadla mě puberta
Dnes je 28.03.2024