Obsah: War of the Worlds / Válka světů

Zrcadlový anglicko-český text.
zjednodušená verze

Román G. H. Wellse War of the Worlds patří mezi první vlaštovky žánru sci-fi, získal světovou proslulost a dočkal se mnoha zfilmování (naposledy Stevenem Spilbergem, kdy byl do hlavní role obsazen Tom Cruise).
Jeho zjednodušená verze v této knize je určena pro mírně pokročilé studenty anglického jazyka. Účelem je především rozšířit slovní zásobu, ale také schopnost rychle a bezpečně porozumět mluvené angličtině.
Kniha je formálně sestavena tak, aby studentovi umožňovala co největší komfort při tomto stylu učení. Obsahuje:
- český překlad na protější (levé) straně od anglického textu
- kontrolní otázky, jak jste porozuměli anglickému textu
- okomentované zajímavé gramatické jevy
- slovníček s fonetickým přepisem na konci knihy
Na audio CD najdete román v angličtině namluvený rodilým mluvčím, a to v pomalém i běžném hovorovém tempu! Můžete tak text poslouchat a zároveň kontrolovat psaný v knize.
Zjistíte, že učení hrou vám umožní zapamatovat si mnohem více, a hlavně je radostné i zábavné!
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize