Obsah: Hlas srdce

Hlas srdce je román čtyř životních osudů propojených láskou a vášní, přátelstvím i tragickým nedorozuměním. Neodolatelně krásná herečka Katharina Tempestová dosáhne hned ve svém prvním filmu senzačního světového úspěchu. Avšak největší Katharininou hereckou rolí je její vlastní život, v němž projevila takovou vnitřní nevyrovnanost a touhu po slávě, že otřásá i životy těch, kdo ji nejvíce milují. Její přátelé - slavný herec Viktor Mason, spisovatel Nicholas Latimer a mladá anglická aristokratka Franceska - jsou její nejvěrnější obecenstvo, které ji zbožňuje, ale také vidí pod povrch její uměle vytvářené minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Přes dvacet let hraje Katharina svou výjimečnou životní roli, ve které nechybí ani bouřlivý příběh lásky s Nicholasem a upřímné přátelství s Franceskou, ale vše je brzy ohroženo proradností. Složité osudy hlavních hrdinů i mnoha dalších postav zavedou čtenáře do světa slavných a také bohatých a mocných lidí v Londýně, Hollywoodu, New Yorku, do exkluzivního prostředí zámků v Yorkshiru a Bavorsku či do přepychových vil na Riviéře a v Kalifornii. Neobyčejně působivý a bohatý děj této knihy je plný romantického kouzla, napětí a ironických zvratů.
Vytvořil: Mady
Zdroj: http://knihy.abz.cz