Obsah: Jako my všechny

Osudy tří mladých žen z irského Dublinu řešících různé životní problémy, se spřátelí na poznávacím zájezdu po Egyptě. Šestatřicetiletá Hana se rozhodla rozejít s přítelem a začít jiný život - zhubla, dovzdělala se a našla si zajímavou práci. Dobrosrdečné Leoně je čtyřicetdva, je rozvedená, má tři děti a pracuje jako sestra u veterináře. Když její bývalý muž odjede s dětmi na tři týdny do Bostonu, odhodlá se podniknout svou první samostatnou dovolenou v životě. Navzdory nedobrému konci svého manželství stále doufá, že se ten pravý ještě objeví. Nejmladší z trojice je Emma, která je sice šťastně vdaná, ale moc by chtěla dítě. Navíc se potýká se vztahem k despotickému otci a pečuje o nemocnou matku. Průměrný ženský román od u nás již známé irské spisovatelky.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.03.2024