Obsah: Dědici Hammerfellu

5. kniha série Darkover.

Dědici Hammerfellu – Další román z cyklu o planetě Darkover nás zavede přímo do víru ničivé krevní msty, která zuří mezi říšemi Hammefellů a Stornů, právě v okamžiku, kdy Storn zasadí Hammerfellům zdánlivě poslední smrtelný úder. Rodinný hrad lehne popelem, v ohnivém pekle zahyne jeho pán a mladá lady prchá v náručí se svými ročními dvojčaty, syny Alastairem a Connem. Té osudné noci Conna ztrácí, společně s Alastairem se jí ale podaří nalézt bezpečí ve městě Thendaře, mezi mocnými lidmi, nadanými laranem. I Conn však katastrofu přežil a tajně vyrůstá obklopen těmi, kteří sní o pádu Stornů. Teprve Connův laran jasně ukáže, že osud obou dvojčat je spojen předivem, ze kterého může vzejít buď nový počátek, nebo nenávratný konec Hammerfellu a jeho dědiců.
Vytvořil: elfos
Zdroj: www.legie.info