Obsah: Vražedná hra

Volné pokračování thrilleru Tvář zrady dovádí do konce dramatický souboj sympatické soudní patoložky s bestiálním masovým vrahem. Hrdinka, jejíž dcera se před lety stala obětí sadistického masového vraha doufá, že při práci na rekonstrukci kosterních pozůstatků objeví i ostatky své dcery. Vrah, kterému imponuje hrdinčina odhodlanost a vytrvalost, touží s mladou ženou změřit své síly a zasahuje ji na nejcitlivějších místech - ve vzpomínkách na dítě i na těch, které má ráda. Dramatická hra na kočku a myš, v níž má být hrdinka konečnou obětí, stojí několik dalších životů a pachatel do posledního okamžiku skrývá svou totožnost. Rozhodující zápas nakonec mladou ženu osvobodí nejen od bezprostřední hrůzy, ale i od přízraků minulosti.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024