Obsah: Když zhasne hvězda

Když matka Jane Porterové vážně onemocní, Jane opustí svou prosperující pekárnu v New Yorku a vrátí se na Rhode Island, kde se narodila a odkud před mnoha lety odešla. Tam se před časem přestěhoval také Dylan Chadwick, který nedávno za velmi vypjatých okolností přišel o manželku i dceru. Jane se musí vyrovnat s bolestným tajemstvím, před nímž celý svůj dosavadní dospělý život spíše utíkala, zatímco Dylan se sem uchýlil poté, co odhodil masku neochvějného agenta státní kriminální policie, a věnuje se zušlechťování jabloňového sadu po otci. Jejich osudy se střetnou v okamžiku, kdy se Jane rozhodne postavit stínům z minulosti čelem a pokusí se uchopit život a štěstí do vlastních rukou. Jenomže Janina touha poznat dítě, kterého se kdysi musela vzdát, by mohla rozvrátit dvě rodiny, a to Dylan navzdory citu, který mezi nimi vzniká, nehodlá dopustit...
Zdroj: Anotace z knihy Když zhasne hvězda
Dnes je 28.03.2024