Obsah: Zprávy od zemřelých

Zprávy od zemřelých   / Bernard Jakoby  ; z něm. orig. přel. Jiří Vodvárko      Vyd. 1    . - Liberec: Dialog, 2008  . - 145 s. : 1 obr. ; 20 cm  . - (Největší záhady světa; sv. 115). - Orig. : Begegnungen mit dem Jenseits      ISBN 978-80-86761-79-4  : Kč∼189, 00

Autor zde zmiňuje prožitky umírajících i klinicky mrtvých osob, ale především se zabývá různými formami kontaktů se zemřelými.
Docent Berlínské univerzity B. Jakoby studuje proces umírání, různé stupně posmrtných stavů i existenci v jiné rovině bytí již řadu let. V této publikaci dokládá rozdílné typy spojení s mrtvými od nejstarších dob až po současnost. Dále podrobněji uvádí několik druhů kontaktů se zemřelými a jejich kladný (až terapeutický) dopad na pozůstalé, což dokládá množstvím svědeckých výpovědí. Závěrečné poselství knihy je dle autora jednoznačné - život pokračuje i po fyzické smrti a kontakt se zesnulými je v převážné většině případů pozitivní zkušenost plná duchovní energie a lásky.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz