Obsah: Kristina

Příběh neúspěšné herečky Kristiny Krystalové, která jako mladá dívka, zaslepená láskou ke světa znalému Harrymu Hunterovi, uprchla z rodné vesnice. Ve 39 letech začíná Kristině pozvolna docházet, že její život na jevišti pomalu končí a kariéra i láska, kterou si vysnila, se jí nesplnila. Harry, kvůli kterému utekla z domova, kterého bezmezně milovala, a na kterém jí jedině záleželo, ji opustil a ona zůstala sama a bez prostředků. Náhle se dozví, že po svém bratru nečekaně zdědila rodný dům. S majetkem je však spojeno poručnictví nad bratrovými třemi dětmi. Návrácení není pro Kristinu jednoduché. Vesnice a osoby, které v ní rozhodují, na ni zanevřeli a snaží se ji vyřadit ze společenského života. Problémy s vesničany má i Michal Farley, synovec zemřelého plukovníka ze zámečku. Jejich podobný osud je sblíží a přátelství se pozvolna mění v lásku.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024