Obsah: Činohry a záznamy

Činohry a záznamy   / Ladislav Smoček  ; k vyd. připr. Přemysl Rut; fot. Miloň Novotný ... a kol.           . - Brno: Větrné mlýny, 2002  . - 440 s. ; 21 cm  . - (Dramatické texty; sv. 24)      ISBN 80-86151-51-4  : Kč∼449, 00

Souborné vydání dramatického a prozaického díla divadelního režiséra Ladislava Smočka.
Literární dílo dlouholetého režiséra a spoluzakladatele pražského Činoherního klubu Ladislava Smočka, jehož editorem je Přemysl Rut. Souborné vydání divadelních her je doplněno povídkami, záznamy a výběrem z divadelních komentářů, jejichž autory jsou Jaroslav Vostrý a Zdeněk Hořínek. Jízdní ráno - obsazení (muži-5, ženy-3), Piknik - obsazení (muži-5), Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho - obsazení (muži-3, ženy-2, Bludiště - obsazení (muži-6, ženy-4, kompars), Bitva na kopci - obsazení (muži-2, ženy-2), Milovníci opery - obsazení (muži-8, ženy-6, kompars), Kosmické jaro - obsazení (muži-15, ženy-4), Jednou k ránu - obsazení (muži-4, ženy-1), Smyčka - obsazení (muži-1).
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz
Dnes je 20.04.2024
Před 85 lety se narodil(a) Beagle Peter S.