Obsah: Biggles - bermudský trojúhelník

Nacista Wolf, který se po válce přejmenoval na Hagena, uprchl na Jamajku s velmi důležitými válečnými dokumenty obsahující nákresy nové balistické rakety. Po těchto dokumentech prahne Bigglesův nepřítel Erich von Stalhein, kterému napsal Hagen dopis, kam nákresy schoval. Dopis však nedokončil, protože Hagen byl smrtelně nemocen a během psaní zemřel. Kde dopisy uložil již nestihl do dopisu napsat. Tento dopis se dostává do rukou komodora Raymonda a ten posílá Bigglese na Jamajku. Biggles se na ostrov vydá a tam naráží na von Stalheina, který ale vyjímečně nepracuje sám, ale s ruským agentem Borisem Zorotovem. Biggles se postupně dostává na menší ostrov Inagua, kde jsou dokumenty ukryty. Je zde ale také von Stalhein. Dojde k rozhodujícímu boji o cenné dokumenty. Bertie s Gingerem je nakonec utopí v zálivu.
Vytvořil: janajau
Upravil: janajau, Filipek83