Obsah: Noční gazela

Tolik štěstí najednou! Dospívající Valentina bude hrát ve filmu! Dostane sice jen malou roličku, ale všechny její kamarádky jí už teď závidí. Vždyť se ocitne v blízkosti slavného herce! Kdo by v těch chvílích tušil, co všechno ji čeká? V umělém filmovém městečku, mezi dekoracemi Divokého západu, se dějí velice divné věci. Magický svět filmu má totiž své stíny. Objevila hrdinka příběhu vražedné stopy? Kdo je záhadná postava z její fotografie? Jak vlastně rozluštit záhadu nadbytečného koně? Klíčem k objasnění toho všeho je někdo, o jehož existenci neměl tušení nikdo z herců, ani nikdo z komparzu. Když se s ním však dívka v indiánském kostýmu potká v ulici přízračného města, zalité měsíčním světlem, přijde její velká chvíle. Oba se na sebe dlouho dívají. Je tohle slavný herec Brad Piti, nebo není? Valentina má jen krůček k odhalení všech tajemství.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024