Obsah: Kuchyně - individuálně a prakticky zařízené

Pěkná kuchyně je místem pohody a pohostinnosti. Tato kniha jako kompetentní odborný poradce odpovídá na všechny otázky z oblasti plánování, montáže a modernizace kuchyní. Nabízí řadu rafinovaných a funkčních nápadů a srozumitelně vysvětlí, co byste měli znát, pokud se rozhodnete budovat novou kuchyni, včetně volby moderních elektrických přístrojů, dřezů a armatur. Dozvíte se také, jaké uspořádání kuchyňských elementů je nejúčelnější a jak efektivně využít celého prostoru i v těch nejnepřístupnějších místech. Popisy řešení a barevné fotografie jsou doplněny podrobnými návody a přehlednými půdorysnými náčrty. Nezáleží, zda budujete novou kuchyni nebo rekonstruujete tu stávající - kniha Kuchyně přináší tipy a triky pro každého.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Kuchyně - individuálně a prakticky zařízené