Obsah: Krycí názerv Válka!

Krycí názerv Válka! - Ze zákulisí nacistických tajných služeb
Čtivě psaná publikace o utajené předehře 2. svět. války, o operacích německé tajné služby na území Polska a Holandska a o nezdařeném atentátu na Hitlera v Mnichově. Válka! Slovo navozující obraz valících se tanků, útočící pěchoty a leteckých náletů. Válka na poli tajných služeb začíná však často ještě dřív, než padne první frontový výstřel. Zkušený autor literatury faktu nás v této knize dramatickým způsobem zavádí do světa utajených operací, zpravodajských her, únosů, atentátů, promyšlených mystifikací, důvěrných schůzek lidí, z nichž ani jeden není tím, za koho se vydává, provokačních záměrů a vyrábění záminek k oklamání veřejného mínění. Kniha je unikátním pohledem do zákulisního přítmí odvrácené tváře dějin. Fotografická příloha.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: anotace ke knize