Obsah: Alpha 3 - Výplata vlků

Scénář: Mythic
Kresba: Youri Jigounov

Mafiánské klany a zločinecké organizace celého světa stojí v pozadí obrovské peněžní transakce, na jejímž konci má být údajně pomoc ruské ekonomice. Co se stane, když do zdánlivě jednoduché rovnice vstoupí někdo třetí a mezi zástupkyní ruské strany a agentem CIA se rozhoří milostný vztah?

Nudíte se? Kupte si Rusko.
Mafie investuje do všeho možného - tak proč by si nepořídila vlastní stát? Jenže něco nevyjde. Agent Alpha je na stopě ztracených peněz a většina podsvětí a tajných služeb je na stopě jemu. Alphova ruská spojka byla surově zavražděna a databáze kontaktů ukradena. Tajné služby a mafie leští své zbraně pro konečné zúčtování a v obou táborech se kují velké změny a zrady. Nemá Alpha v rukávu přeci jen nějaký trumf? Bez něj bombastické finále prvního triptychu přežije jen dost těžko.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize