Obsah: Pašeráci

Dračice je nádherná loď, ale vypráví se o ní, že má černou duši a černé srdce, že je prokletá. Polovinu svého života sloužila k pašování. A to ji zkazilo. Taková loď je navždy ztracená pro cokoliv jiného.  Tatínek Johna Spencera, obchodník, tomu nevěří a koupí ji, přestože ho od toho odrazují. Bohužel se nechá obalamutit úlisným námořníkem Tuckerem Crowem a najme si jej, aby mu loď převezl do Londýna. Svého syna nechá jet s ním, ale záhy se ukáže, že Crowe zdaleka není tím poctivým mořským vlkem, za kterého se vydává...  Netuší, že černou duši nemá jen Dračice, ale také Crowe, a že při plavbě půjde jeho synovi o život.
 Milovníci romantických, napínavých námořních dobrodružství si určitě přijdou na své!
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Pašeráci