Obsah: Hádův faktor

První kniha série Covert-One.

Na třech různých místech ve Spojených státech náhle a nezávisle na sobě umírají tři lidé na záhadný smrtící virus. Vědecký tým největší státní vojenské laboratoře se horečně snaží odhalit tajemství nového viru, ale bohužel marně. V této alarmující situaci se vrací ze zahraničí konference hlavní výzkumník laboratoře Jonathan Smith, aby se postavil do čela svého týmu. Vzápětí je vystaven dobře organizované sérii atentátů, ze kterých štěstím vyvázne, ale po návratu domů zjistí, že virus si vyžádal čtvrtou oběť - jeho snoubenku, doktorku Sophii Russellovou.
Zoufalý a rozčílený Smith rychle odhalí, že smrt jeho partnerky nebyla náhodná a že virus má pod kontrolou kdosi neznámý. Jako špičkový odborník okamžitě pochopí, že světu hrozí pandemie, a pustí se na vlastní pěst do pátrání. Jakási neviditelná síla mu ale neustále brání v přístupu k informacím. Čím více otázek klade, tím více lidí umírá. Postupem času Smith navzdory všem překážkám dospěje k šokujícímu zjištění, že v pozadí těchto úmrtí stojí člověk s úzkými vazbami na vysoce postavené zkorumpované politiky a teroristy ze třetího světa. Je zřejmé, že tento záhadný muž udělá vše pro to, aby uskutečnil svůj zrůdný plán, ale Smith je odhodlán mu v tom zabránit...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize