Obsah: Vox - Kroniky Světakraje VI

Zvítězí krvežíznivost a touha po moci nebo odvaha a dobré úmysly?
V šestém díle Kronik Světakraje se opět setkáváme s hrdinou Vránkem Bárečníkem ve chvíli, kdy se Svatý Frax rozpadá, Dolní Město sužuje strašlivé vedro, všichni očekávají příchod kýžené bouře a kují pikle proti ostatním. Strážci noci ve svých Úlových věžích, krvelačné skřehule ve Velké močálové stezce a kdysi mocný arciakademik Vox Verlix v Paláci soch. Vránek Bárečník padne do rukou otrokářů, dostane se do Voxova paláce a nechtěně se stane součástí jeho intrik. Když pochopí, co by mohlo následovat, kdyby Voxovy plány vyšly, snaží se ho stůj co stůj zastavit a dostane se nejednou do smrtelně nebezpečné situace. Nepodaří-li se mu včas zasáhnout, mohlo by to znamenat konec všeho dobrého, co ještě ve Světakraji zbývá...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize