Obsah: Život se skupinou Holki

Život se skupinou Holki - Ať to neskončí!
Kniha je určena těm, kteří chtějí být s dívčí skupinou Holki od začátku až do konce. Kniha je kronikou dívčí popové skupiny Holki, která několik let hrála významnou roli v českém showbyznysu. Vznikla z deníčku, který si pro radost a později pro uchování a vybavení vzpomínek zapisovala členka skupiny Klára Kolomazníková. Kniha je plná společných zážitků, fotografií z cest a vystoupení, psaníček, kreseb a přáníček od dětského a -náctiletého publika. Holki jsou po Luneticu další fenomén v české popmusic. Dokonale ovládly dětské a -náctileté publikum a co album, to vždy platina, přesto, že z původních čtyř zbyly jen tři dívky. Nepřipomíná vám to Spice Girls? Ovšem Holki vydržely déle, i když svoji společnou dráhu uzavírají. V každém případě skupinu Holki již nikdo nevymaže z historie českého showbyznysu. Nechybí ani texty nejznámějších písniček skupiny, kritiky, diskografie, přehled videoklipů a "síň slávy" - tedy výčet zlatých a platinových desek a umístění v anketách.

Kniha s velkám množstvím fotografií, obsahuje jako dárek plakát skupiny.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize