Obsah: Počestná

V dlouhých měsících po manželově smrti se Cecilie Lorimerová věnuje nešťastným ženám z londýnských chudinských čtvrtí a zahání tak pocit marnosti a samoty. Když ale při té příležitosti narazí na lorda Delacourta, cítí naléhavou potřebu prchnout. Před šesti lety Delacourt prokázal, že je to, co o něm společnost soudí, tedy nemorální prostopášník a téměř jí zničil pověst. Šeptá se, že sukničkář Delacourt je namyšlený, pomstychtivý a nemilosrdný. Je to však muž, který s oblibou sází, a právě to ho přivede na venkovské faře jeho švagra k novému setkání se ženou, o které dlouho snil. Když se blíží mraky zrady, jen on ví, jak uchránit Cecilii před důsledky jejích vlastních zásad. Přesvědčí tento zhýralec nevalného renomé počestnou ženu, že si zaslouží její důvěru a lásku?
Zdroj: Anotace z knihy Počestná
Dnes je 20.04.2024