Obsah: Sedmá hrobka

Archeolog Philip Garrett se vydává po stopách svého otce, který se ztratil, když pátral po záhadné stavbě v poušti, o níž našel zmínku v dávném etruském textu. Touží zjistit, jaká podivná síla spí už dlouhá staletí v hrobce, chráněná strašlivým národem Blemmyů, avšak netuší, kolik nebezpečí mu hrozí. K tajemné stavbě se nevydal jen on a jeho otec, ale i další muži se chystají odhalit její tajemství. Plukovník cizinecké legie chce vypátrat, proč v okolí stavby mizí celé jednotky i karavany, a zároveň je pověřen zatknout nebezpečného vraha Selznicka, zločince, který si od síly v hrobce slibuje vyléčení svého zranění. Otec Hogan k ní putuje, aby nejmodernějšími přístroji zachytil poselství z kosmu, jehož příchod předpověděl nejen prastarý text, ale i vědecké výzkumy.
Kdo jako první dorazí k Sedmé hrobce a odhalí její děsivou sílu?
Vytvořil: Roman
Zdroj: Anotace z knihy Sedmá hrobka