Obsah: Bleskový pochod

Sedmý román z cyklu SS Wotan

Píše se rok 1942 - úderný pluk SS Wotan se vzpamatovává po zničujícím bojovém tažení v Rusku. jeho příslušníci jsou rádi, že byli staženi z fronty a že je jim dopřáno alespoň krátkého odpočinku.
Chvíle oddechu však nemá dlouhého trvání. Vyčerpaní muži pod velením plukovníka Horsta "Supa" Geiera jsou vybráni pro novou misi. zpravodajské služby dodaly německému vrchnímu velitelství informaci, že Britové plánují ofenzívu proti obsazenému francouzskému přístavu v Dieppe.
Nejdůležitější teď byl čas. A existoval pouze jediný pluk, jemuž velení důvěřovalo, že se na předpokládané místo střetu přesune dostatečně rychle, tak, aby se stačil zapojit do obrany důležité pobřežní bateire - vojáci Wotanu jsou opět na cestě do boje...

Vytvořil: Roman
Upravil: janajau, Filip