Obsah: Čarodějnice se nelíbaj

Občas to bývá pěkný průšvih, mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. V domácím chaosu nalézá cennou oporu v mladší sestřičce Flippi a ve škole si dobře rozumí s děvčaty i s kluky, ale to platí jen do chvíle, kdy se u nich ve třídě objeví nová studentka Serafína. Ta si rychle získává oblibu a autoritu, zejména po založení klubu jehož členkami se mohou stát jen "zamilované". a to nejlépe do deváťáka a zakladatele hudební skupiny, který si nechá říkat BJ... Nezamilovaná Jojo se svými zájmy o koně náhle nemá šanci, ale nevzdává se. Připravuje dokonalou pomstu. Do jejich plánů zasahuje vždy pohotová Flippi a navíc se objeví roztržitá stařenka Klarafina, která umí čarovat! Pomůže sympatické Jojo?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize