Obsah: Psychopat - Po hlavě mi nikdo skákat nebude, po těle komu dovolím

Nezvykle otevřená zpověď úspěšné ženy, které trvalo celých devět roků, než se dokázala vymanit z partnerského vztahu s psychopatem. Svou draze zaplacenou zkušenost předává nyní již s nadhledem čtenářům. Hrdinka dochází při společném soužití velmi brzy k poznání kruté pravdy, že takový vztah se stává stále více nesnesitelným - a ve svých důsledcích i životu nebezpečným. Kniha přichází po výrazném úspěchu prvního vydání na knižní trh nyní podruhé. Téma domácího násilí nabývá i v naší společnosti na závažnosti, třebaže je stále do značné míry zlehčováno nebo dokonce ignorováno, a to jak ze strany veřejnosti, tak i bezprostředního okolí oběti.
Zdroj: Anotace z knihy Psychopat - Po hlavě mi nikdo skákat nebude, po těle komu dovolím
Dnes je 25.04.2024
Před 138 lety se narodil(a) Hořejší Jindřich