Obsah: Falešní hráči

Pátá kniha série Harry Bosch.

Detektiv Harry Bosch po předchozích problémech opět pracuje ve službách losangeleské policie a tentokrát je pověřen vyšetřováním značně pikantního případu - vraždy filmového producenta. Ten je nalezen mrtev v kufru vlastního automobilu a všechny důkazy nasvědčují, že se stal obětí mafiánské popravy. Horká peněžní stopa vede do Las Vegas, kde si Harry jako obvykle nadělá nepřátele na velmi vysokých místech. Nepřátele, kteří dokáží i zkušenému policistovi uchystat smrt v lasvegaském stylu...

Falešní hráči je v pořadí pátá kniha Connyllyho „boschovské série". Autor opět prokazuje hlubokou znalost zákulisí policejní práce, ale tentokrát dává čtenáři nahlédnout také do atraktivního prostředí hollywoodské filmové branže a špinavého zákulisí „hlavního města hazardu", Las Vegas. Connelly opět přesvědčil, že je důstojným pokračovatelem americké drsné školy, a román Falešní hráči proto skýtá jistotu nevšedního čtenářského zážitku.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize