Obsah: Sama na celém světě

Sedmnáctileté Pavle Vlčkové dává život pořádné kapky. Všechno začne tím, že se její matka znovu provdá, a zrovna za člověka, který Pavle vůbec nesedí. Oporu v těžké situaci nenajde ani u své nejlepší kamarádky, ani u svého kluka, a tak se rozhodne pro radikální čin: volí útěk z domova, kde ji ostatně ani nikdo nepostrádá. Život na malé vesnici ji nudí, a tak odjíždí do Prahy. Ne všechno se jí ale daří podle jejích představ a ve snaze rychle si vydělat se stále více zaplétá do pochybných obchodů a problémů. Pavla se tvrdou školou života učí, že nic není zadarmo a že za všechno se platí. Musí přehodnotit své názory na hodnotu lásky, sexu i přátelství a uvědomit si, že za minulostí nelze udělat tlustou čáru.
Zdroj: Anotace z knihy Sama na celém světě
Dnes je 29.03.2024