Obsah: Smutná holka hledá kluka - Zn.: aby nebyl debil

Vzkaz hrdinky knížky čtenářkám:Jmenuju se Maxi, bude mi čtrnáct + musím co nejdřív dospět + rychle si opálit nohy + pomstít se matykáři + bdít nad svou mámou (která je tak nemožná, že se zamilovala do nejprůměrnějšího člověka na světě) + držet nad vodou nejlepší kamarádku Vanessu (slepici, co myslí jenom na hadříky a šminky) - a to zdaleka není všechno! ! ! Vždyť mám i tátu (který na mě nemá moc času) a babičku (ta zas nesnáší bacily) - a tihle všichni mi dělají ze života peklo. Tedy až na dědu Kovboje, ten je boží! ! ! A peklo taky je, že si přeju prožít romantickou lásku, ale kolem mě žijou akorát kluci=puberťáci=debílkové. A tak jsem si o tom všem začala psát deník. Teď zrovna nechci prozrazovat víc, jenom vám povím, že už mám super kluka - a to jsem si ho prosím nejdřív tipla na vraha holek! Ale teď je to můj Míša s medovýma očima a my dva máme před sebou báječné prázdniny - - -SMUTNÁ HOLKA HLEDÁ KLUKA je první z řady deníků čtrnáctileté Maxi. Svět teenagerů nahlížený s humorem a nadsázkou obsahuje i pěknou porcí romantiky, protože taková je hrdinka knížky Maxi - citlivá holka s pěkně proříznutou pusou. Knižní klub chystá pokračování série v knize KLUK S MEDOVÝMA OČIMA.
Zdroj: Anotace z knihy Smutná holka hledá kluka - Zn.: aby nebyl debil
Dnes je 28.03.2024