Obsah: Angelika - Cesta do Versailles 1

Volně navazující druhý díl, kdy Angelika po upálení svého milovaného manžela, hraběte de Peyrac se stává vyvrhelem společnosti. V nenávratnu zmizely nádherné paláce, přepychové roby, jiskřivé šperky. Angelika poznává veškerou bídu a hrůzu pařížského podsvětí, které jediné ji přijalo mezi sebe. Žebráci, cikáni, kapsáři zlodějíčci, mrzáci, pasáci spolu s prostitutkami ctí Angeliku, neboť se stává milenkou jejich vůdce a jejího dávného přítele. O to těžší je potom její boj, když se z tohoto prostředí chce kvůli svým dětem vymanit a začít nový život. Angelika je v poklidném měšťáckém prostředí.  Dokáže být výbornou hostinskou i obratnou podnikatelkou-to vše s jediným cílem:vrátit se zpět na výsluní společnosti a znovu získat ztracený majetek. A protože nad ní štěstí drží ochranou ruku, brzy se pomocí výhodného sňatku dostane tam, kam skutečně patří-po bok krále, do Versailles.
Vytvořil: lumydee
Upravil: janajau, lumydee