Obsah: Všežravá hvězda

Rozporuplný vztah mezi matkou, rozvedenou intelektuálkou a její dospělou sobeckou dcerou je hlavním námětem tohoto románu především pro ženy. Olga je dobře situovaná, pohledná žena, má tvůrčí zaměstnání, žije v pěkném domě. Na kursu astrologie se seznámí s mladším mužem a jejich vztah se postupně upevňuje a prohlubuje. Olga cítí, že je to její poslední šance na lepší život s citlivým a schopným mužem po rozvodu se sobeckým Robertem, který jí neustále podváděl a ponižoval. Do milenecké idyly však zasáhne příjezd Olžiny dcery Rity, sobecké a poživačné hloupé dívky, která se nechává živit od rodičů a náhodných mužů. Olga se bojí, že Rita její nový život zničí a začíná kolotoč lží, problémů a nedorozumění, bolesti a zklamání.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize