Obsah: Mokrá náruč léta

Sedmnáctiletá Iva má o letošních prázdninách jasnou představu. Chce konečně začít žít a užívat života a především chce prožít opravdovou lásku s klukem, do kterého je dlouho platonicky zamilovaná přes Internet a nyní se mají konečně sejít a strávit spolu celý týden. Má to všechno pěkně promyšlené a je pro splnění svého snu ochotna udělat cokoli.
Jenže ani ten nejdokonalejší plán nemusí vyjít tak, jak si to člověk představuje a všechno se může pořádně zamotat, zvlášť když se Iva nečekaně ocitá úplně jinde, než měla být, se sestřenkou Veronikou a partou nových přátel sjíždí Vltavu a navíc hezkých kluků běhá po světě tolik...
Letní román s vůní malin, slunce, vody, večerních táboráků a všeho co ke správným prázdninám patří, je plný lásek letních i těch druhých a vypráví o nelehké cestě k poznání a zasvěcení.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize