Obsah: Osudy dobrého vojáka Švejka (CD 9+10)

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.

Více než 24 hodin bude mít celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který bude vycházet postupně v průběhu roku 2009. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně.

Herec a režisér Václav Postránecký patří k velkým znalcům a milovníkům Švejka. I proto se s velkou chutí zhostil interpretace Švejkových příhod. Ztracený Švejk se šťastně dostane ke svému pluku, ale okamžitě putuje do arestu. Ve vězení si s jednoročním dobrovolníkem Markem notuje písničku „U kanónu stál... “ a vzápětí se s celým svým regimentem vydává do Uher.
CD 1:
01. Kapitola druhá (pokračování) - Švejk sedí v base s jednoročním dobrovolníkem Markem
02. Kapitola druhá (pokračování) - Švejk s jednoročním dobrovolníkem Markem u regimentsraportu
03. Kapitola třetí - Švejkovy příhody v Királyhidě
04. Kapitola třetí (pokračování) - Časopis Svět zvířat

CD 2:
01. Kapitola třetí (pokračování) - Další rozprávění ve vagonu
02. Kapitola třetí (pokračování) - Polní kurát Lacina nalezen v arestantenvagonu
03. Kapitola třetí (pokračování) - V Királyhidě
04. Kapitola třetí (pokračování) - Švejk s Vodičkou míří do Királyhidy, Sopronyi utcza číslo šestnáct
čte Václav Postránecký
Vytvořil: janajau