Obsah: Hříšnice

Bílé vločky se tiše snášejí do bostonských ulic, je pár dnů před Vánoci - a v klášterní kapli jsou nalezeny dvě jeptišky v kalužích krve. Kdo je tak brutálně ubil kladivem a jaký k tomu jenom mohl mít motiv? Když pak soudní lékařka Maura Islesová zjistí, že jedna z žen nedávno porodila, a mrtvého chlapce pak vytáhnou z rybníka nedaleko kláštera, vydává se pátrání Jane Rizzoliové směrem za jeho otcem jako možným vrahem. O pár dnů později je jen náhodou objeveno tělo neznámé ženy na záchodcích opuštěné restaurace v chudinské čtvrti, zohavené neznámou nemocí, s odříznutým obličejem, dlaněmi a chodidly, ohlodané krysami. Dva zcela jiné způsoby vraždy, oběti bez jakékoli souvislosti. Anebo přece jen?
Vytvořil: java
Zdroj: Anotace z knihy